FullHdFilmiz.com Yerli / Türk yapımcıların yapmış olduğu yatırım ve çalışmaları desteklemek amacı ile platformunda hiç bir üyenin veya sitenin Yerli dizi / film yayınlamasına izin vermez! Aksi durumda telif sahibi olup olmamanız farketmeksizin "FullHdFilmizleiletisim@hotmail.com" mail adresinden bize ulaşabilir ve bizi uyarabilirsiniz.

47 Görüntülenme
Ekşi Elmalar izle
7.1 IMDB Puanı

Ekşi Elmalar izle

(Sour Apples)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Yilmaz Erdogan, Yilmaz Erdogan
Ödüller 1 ödül & 1 nomination

Dramatik Yapımı Ekşi Elmalar


Ekşi Elmalar Film KonusuEkşi Elmalar İzle, Ekşi Elmalar full izle, Ekşi Elmalar filmi izle, Ekşi Elmalar Tek Parça izle, Ekşi Elmalar 1080p izle, Ekşi Elmalar Donmadan izle, Renklerin, kostümlerin, ışıkların ve mekanların görsel şölenini vaat eden Yılmaz, güçlü Erdoğan’ın esprili ve unutulmaz diyaloglarının yanı sıra güçlü oyunculuk performanslarıyla da aynı anda gülerek ağlıyor. Ekşi Elmalar filmini tek parça seçenekleriyle yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Ekşi Elmalar Filmin Detaylı Bilgileri2016 yılında vizyona girmeyi başaran Ekşi Elmalar filminin yönetmen koltuğunda Yilmaz Erdogan görünürken oyuncu kadrolarında ise Yilmaz Erdogan, Farah Zeynep Abdullah, Songül Öden, Sükran Ovali gibi daha bir çok isim bulunuyor. Ekşi Elmalar filmi toplamda 1 saat 54 dakika sürmektedir. Ekşi Elmalar filmi IMDb tarafından ise 7.1 puan alıyor. Ekşi Elmalar filmi 1 Adaylık ve 1 Ödül almıştır.

Ekşi Elmalar izle Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Ekşi Elmalar filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Ekşi Elmalar fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.